Psikoloji Buluşmaları-7 20.02.2018 Salı Akşamı Gerçekleşecek!

Şubat 11, 2018

Psikoloji Öğrencileri Araştırma ve Eğitim Topluluğu PSİART, psikoloji öğrencilerini psikoloji alanının değerli ve öncü isimleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Bugüne kadar Prof.Dr. Kemal Sayar, Prof.Dr. Michael Ungar, Dr. Radhika Santanam, Prof. Dr. Hakan Türkçapar, Dr. David Denborough, Reyhana Seedat,  Doç. Dr. Robyn Walser   ve Doç. Dr. Louise McHugh gibi değerli isimlerin katılımıyla gerçekleşen Psikoloji Buluşmaları serisinin yedinci programı Gestalt Terapi ekolünün ülkemizdeki önemli isimlerinden  Doç.Dr. Hanna Nita Scherler’in katılımıyla gerçekleşecek.

 ‘Gestalt Bakış Açısından Yakın Duygusal İlişkiler’başlığıyla gerçekleşecek program 20.02.2018  Salı akşamı saat 19.00’da Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

 Programımız ücretsiz olup, Psikoloji, Psikolojik Danışman ve Rehberlik bölümlerinin lisans öğrencileri ve bu alanlarda lisansüstü çalışmalarda bulunan kişilerin katılımına açıktır.

 Programımıza kayıt olmak için linki tıklayabilirsiniz.

 

 Doç. Dr. Hanna Nita Scherler

Boğaziçi Üniversitesi’nde lisans eğitiminin ardından aynı üniversitede Sosyal ve Klinik psikoloji dallarından yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. ABD Fielding Graduate Üniversitesinde Klinik Psikoloji dalında doktora derecesini almıştır. Gestalt Institute of Cleveland’da temel Gestalt eğitimi almıştır. Boğaziçi Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmıştır.

Avrupa Gestalt Terapi Derneği tarafından akredite olmuş Gestalt terapisti olan Hanna Nita Scherler; aynı zamanda, Avrupa Psikologlar Dernekleri Federasyonu (EFPA) tarafından verilen “Avrupa Psikoloğu (EuroPsy)” ve “Psikoterapi Uzmanlığı olan Avrupa Psikoloğu (EuroPsy Specialist)” unvanlarını taşımaktadır ve  Türk Psikologlar Derneği’nin Psikoterapi Uzmanlığı Ulusal Ödüllendirme Komitesi üyesidir. Halen akademik çalışmalarını Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikoloji bölümünde devam etmektedir.

 

Yorum Bırak
PSİART Psikoloji Kış Okulu – 33.PSİKOLOJİ KIŞ OKULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
All comments (2)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co