PSİART ETKİNLİK NOTLARI(PEN) - 1

Eylül 29, 2017

PSİART geçtiğimiz iki yılda; Psikoloji Buluşmaları, Psikoloji Kış Okulu, PSİART Eğitim Programı ve Kampüs Buluşmaları olmak üzere onlarca etkinliği gerçekleştirerek alanında uzman, öncü ve yetkin isimleri psikoloji öğrencileriyle buluşturdu. Etkinliklerimize binlerce psikoloji lisans öğrencisi, yüzlerce mezun ve ruh sağlığı alanında çalışan uzman ilgi gösterdi.

 

Her biri birbirinden kıymetli hocalarımızın bilgi paylaşımlarıyla gerçekleştirdikleri programların şimdi de daha kalıcı hale gelmesini sağlamak amacıyla PSİART ETKİNLİK NOTLARI (PEN) serisini hazırlamaya karar verdik. Programlarda kıymetli hocalarımız tarafından gerçekleştirilen konuşmaların dökümlerini sizlerin istifadesine, bilgi ve ilgisine sunmanın heyecanı içerisindeyiz.

 

Bilginin gücüne, sözün tesirine, yazının kalıcılığına inanıyoruz.

 

PEN serisinin ilk paylaşımını, değerli Hocamız Prof. Dr. Kemal Sayar’ın PSİART 1. Psikoloji Buluşmaları programında gerçekleştirdiği ‘Günümüzde Psikoterapi: İmkanlar ve Tuzaklar’ başlıklı konuşmasının dökümüyle yapıyoruz.

 

Hazırlanan bu nottan istifade etmenizi dileriz.

 

PEN-1’i indirmek için tıklayınız.

Yorum Bırak
Psikoloji Buluşmaları 6 – Kabul ve Kararlılık Terapisi’nin (ACT) İki Önemli İsmi Psikoloji Öğrencileriyle Buluşuyor!PSİART ETKİNLİK NOTLARI(PEN) – 2

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co