Psikoloji Buluşmaları-11 28.11.2019 Perşembe Akşamı Gerçekleşecek!

Kasım 05, 2019

Psikoloji Öğrencileri Araştırma ve Eğitim Topluluğu PSİART, psikoloji öğrencilerini psikoloji alanının değerli ve öncü isimleriyle buluşturmaya devam ediyor. Bugüne kadar Prof.Dr. Kemal Sayar, Prof.Dr. Michael Ungar, Dr. Radhika Santanam, Prof. Dr. Hakan Türkçapar, Dr. David Denborough, Doç. Dr. Robyn Walser ve Doç. Dr. Louise McHugh gibi değerli isimlerin katılımıyla gerçekleşen Psikoloji Buluşmaları serisinin on birinci programı Mindfulness ekolünün ülkemizdeki önemli isimlerinden Doç.Dr. Zümra Atalay’ın katılımıyla gerçekleşecek. ‘Şimdi ve Burada: Tüm Yönleriyle Mindfulness’ başlıklı program, 28.11.2019  Perşembe akşamı saat 18.00’de Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Programımız ücretsiz olup, Psikoloji, Psikolojik Danışman ve Rehberlik bölümlerinin lisans öğrencileri ve bu alanlarda lisansüstü çalışmalarda bulunan kişilerin katılımına açıktır.

 

Kayıt formuna ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Doç.Dr. Zümra Atalay Kimdir? 

Selçuk Üniversitesi’nde lisans eğitiminin ardından aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır ve yine Selçuk Üniversitesi’nde Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında doktora derecesini almıştır. Uzmanlık alanı olan “Bilinçli farkındalık temelli yaklaşımlar” üzerine IMA’nın (International Mindfulness Based Association) düzenlediği Eğiticilerin Eğitimi programını tamamlamıştır.

Mindfulness eğitmeni olan Zümra Atalay; 8 ülkede eğitim veren IMA’nın uluslararası eğitmenidir. EAMBA (Europian Association of Mindfulness Based Approaches) üyesi ve aynı zamanda yönetim kurulundadır. 2014 yılında Mindfulness Institute Türkiye’yi kurmuştur. Mindfulness: Şimdi ve Burada kitabının yazarıdır. Halen akademik çalışmalarına MEF Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde devam etmektedir.

Yorum Bırak
PSİART ETKİNLİK NOTLARI /PEN 7 ‘Gençlik, İşsizlik ve Psikoloji: Psikoloji Lisansı Nasıl Okunmalıdır?PSİART EĞİTİM PROGRAMI ‘PSİKOLOJİ 101’ DERSLERİ BAŞLIYOR!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co