PSİART Psikoloji Kış Okulu - 3

Ocak 15, 2018

3. Psikoloji Kış Okulu 03.02.2018 Cumartesi Günü Gerçekleştirilecek!

 

Psikoloji Öğrencileri Araştırma ve Eğitim Topluluğu PSİART’ın her yıl güz ve bahar dönemleri arasında düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen Psikoloji Kış Okulu’nun 3.’sü bu yıl 3 Şubat 2018 Cumartesi günü  09.30- 17.00 saatleri arasında İstanbul Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden Dr. Fatih Yavuz Psikoloji biliminin ve psikoterapilerin bilimselliği,  Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şener Büyüköztürk Psikolojide araştırma yöntemleri ve dizaynları, Özyeğin Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Selenga Gürmen ergenlerde flört ilişkileri ve flörtte şiddet, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Prof. Dr. A. Tamer Aker travma çalışmaları, Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş endüstriyel/örgütsel psikolojide kariyer olanakları ve İbn Haldun Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Duygu Dinçer sosyal psikolojide güncel çalışmalar ana başlıklarıyla 3. Psikoloji Kış Okulu’nda bilgi paylaşımlarında bulunacaklardır.

 

Programımız ücretsiz olup, Psikoloji, Psikolojik Danışman ve Rehberlik bölümlerinin lisans öğrencileri ve bu alanlarda lisansüstü çalışmalarda bulunan kişilerin katılımına açıktır.

 

Psikoloji Kış Okulu 3’e kayıt olmak için linki tıklayabilirsiniz.

 

kış okulu 3

Yorum Bırak
PSİART ETKİNLİK NOTLARI(PEN) – 2Psikoloji Buluşmaları-7 20.02.2018 Salı Akşamı Gerçekleşecek!
All comments (2)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co